У Вербівській школі відкрито меморіальну дошку афганцю Василю Мирошниченку, а в Тарасівці вшанували пам’ять Івана Руденка (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
38

Минулої суботи у Вербівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за ініціативи районної спілки ветеранів Афганістану, голови спілки, радника голови районної ради, полковника М.П.Малиша відбулося відкриття меморіальної дошки земляку, учаснику бойових дій в Афганістані Василю Мирошниченку.

З самого дитинства Василь марив небом. І які б перепони не ставали на шляху досягнення мети, все одно став льотчиком. Двічі був на афганській війні, нагороджений трьома орденами Червоної Зірки. У 1986 році брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тож неспроста поряд з портретом ініціатори розмістили його бойовий вертоліт, на якому здійснив не один виліт в небезпечні гори Афгану, збивав полум’я над атомним енергоблоком.

На урочистий мітинг з нагоди відкриття пам’ятної таблички завітали побратими, учасники бойових дій в Афганістані, інших локальних війнах, школярі, жителі села. На мітингу виступили директор школи Любов Сковородка, голова районної спілки ветеранів Афганістану Михайло Малиш, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Капітонов, брат Микола Мирошніченко, учні Вербівської ЗОШ, в якій навчався Василь Мирошніченко.

Відкрили меморіальну дошку Михайло Малиш та Микола Мирошниченко.

Після мітингу побратими відвідали могилу Василя Мирошниченка.

А в першу суботу квітня, традиційно, до Тарасівки завітали ветерани локальних війн разом з керівником ветеранської організації М.П. Малишем, щоб пом’янути свого бойового побратима, а нашого односельця, Івана Івановича Руденка, який загинув у Чехословаччині.

Гості побували у школі, де з цієї нагоди відбулася урочиста лінійка, відвідали могилу полеглого побратима, вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Ми щиро вдячні спонсорам, які допомогли організувати цей важливий виховний захід –  Голові Правління ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» О.В.Закарлюці, приватним підприємцям В.П.Бондаренку, Л.Г.Стасовій, Т.І.Куріловій.

Ми доземно вклоняємось ветеранам локальних війн за небайдужі серця, за ті добрі справи, які вони роблять протягом багатьох років.

 

Євген Таран, офіцер запасу.

В. Доля, заступник директора Тарасівської ЗОШ.

Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут