У Ростові жінка приховано знімала сексуальні ігри своїх квартирантів

1
12

Неприємне відкриття зробила молода пара в орендованій квартирі Ворошиловського району Ростова-на-Дону.poisk-skrytyh-videokamer

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на “Блокнот”.

Подружжя вирішило розслабитися на орендованому житлі. Ростовці знайшли оголошення про здачу квартири подобово на одному з місцевих сайтів. Житло за адресою: проспект Космонавтів, 41/3 молодята вирішили зняти на всі вихідні.

На другий день увагу подружжя привернув якийсь дивний об’єкт, що стоїть на антресолі навпроти величезного дзеркала. Виявилося, що це прихована камера, вміло підфарбована чорним маркером для маскування.

“Дістали флешку, подивилися і отетеріли! Потім дочекалися господиню і показали їй камеру. Вона нас вигнала, влаштувала справжній концерт. Викликали поліцію, довелося близько години прочекати екіпаж на вулиці. Дільничний прийняв заяву на лавочці. Не було огляду квартири, камера не вилучена”, – розповіло подружжя.

Чоловік з дружиною встигли прихопити з собою флешку з камери. Вони мають намір піти з нею в прокуратуру. Якщо їм вдасться довести, що господиня квартири записувала сексуальні втіхи мешканців, їй загрожує покарання за порушення недоторканності приватного життя. Санкції цієї статті передбачають великі штрафи і позбавлення волі строком до двох років.

Подружжя попереджають всіх, хто знімав квартиру №5 на проспекті Космонавтів, 41/3, що вони могли потрапити в приватну колекцію інтимного відео орендодавця.

1 коментар

  1. Самі виклали б відео з флешки в інтернет замість того щоб поліцію викликати – прославилися б, інших зацікавили б, знайшлися б послідовники, започаткували б новий рух – “інтим прихована камера”, наприклад… Ще й заробили б!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут