У Пологах почали підготовку до створення госпітального округу

0
28

Як повідомляє Пологівська райдержадміністрація, 11 квітня голова РДА Артур Крупський за участю заступника голови райради Ігоря Шевченка, головних лікарів районних закладів охорони здоров’я провів нараду з питань створення в районі госпітального округу та реалізації державної програми «Доступні ліки».862586-730x548

Зокрема, присутні обговорили  питання про необхідність ініціювання райрадою перед райрадами районів, що увійшли до складу госпітального округу, створення госпітальної ради з метою залучення представників сусідніх районів до співпраці.  Головному лікарю ЦРЛ доручили провести статистичні розрахунки щодо роботи лікарні інтенсивної терапії в новоствореному окрузі.

Обговорили і реалізацію державної програми “Доступні ліки”. Керівництву Пологівського ЦПМСД доручили  забезпечити готовність до старту державної програми у разі фінансових надходжень, інформувати населення про  причини відстрочення початку реалізації лікарських засобів у аптеках району, залучених до виконання державної програми. Як відомо, з 1 квітня ця програма мала запрацювати по всій країні, але поки що до районів не дійшло фінансування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут