Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
12 Квітня 2017 Район 301  0 

У Пологах почали підготовку до створення госпітального округу


Як повідомляє Пологівська райдержадміністрація, 11 квітня голова РДА Артур Крупський за участю заступника голови райради Ігоря Шевченка, головних лікарів районних закладів охорони здоров’я провів нараду з питань створення в районі госпітального округу та реалізації державної програми «Доступні ліки».862586-730x548

Зокрема, присутні обговорили  питання про необхідність ініціювання райрадою перед райрадами районів, що увійшли до складу госпітального округу, створення госпітальної ради з метою залучення представників сусідніх районів до співпраці.  Головному лікарю ЦРЛ доручили провести статистичні розрахунки щодо роботи лікарні інтенсивної терапії в новоствореному окрузі.

Обговорили і реалізацію державної програми “Доступні ліки”. Керівництву Пологівського ЦПМСД доручили  забезпечити готовність до старту державної програми у разі фінансових надходжень, інформувати населення про  причини відстрочення початку реалізації лікарських засобів у аптеках району, залучених до виконання державної програми. Як відомо, з 1 квітня ця програма мала запрацювати по всій країні, але поки що до районів не дійшло фінансування.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.