У Кінських Роздорах аж два іменинника-довгожителя

1
4

Мабуть, села Кінські Роздори і Воскресенка – лідери серед населених пунктів Пологівщини за кількістю довгожителів. Цього року вже не один 90-річний ювілей зустріли мешканці цих територій. А минулого тижня у Кінських Роздорах було аж два ювіляри.

15 квітня відзначив 90-річний ювілей учасник бойових дій Другої світової війни Іван Борисович Потоцький. Незважаючи на свій поважний вік, ювіляр зустрів цей день з посмішкою на обличчі та у колі привітних гостей.bc200e07bf3efbd500347a5cfc4b38af

Крім родичів та близьких, поважного ювіляра привітали сільський голова Микола Іванович Гузенко, староста с.Кінські Роздори, с-ща. Магедове та с.Лозове Сергій Іванович Зубенко, секретар сільської ради Лілія Вікторівна Метель та колектив Кінськороздорівського сільського будинку культури Людмила Олександрівна Колісник та Оксана Миколаївна Дмитренко. Також завітали гості з Поліг.0b7b167337e39d5982c6d73093556180

З побажаннями міцного здоров’я, душевного затишку, щасливого довголіття, Божого благословення, довгих років життя та благополуччя імениннику вручили подарунок та презентували пісню.

А 17 квітня ще одному роздорівцю, учаснику війни Миколі Васильовичу Троянівському також виповнилося 90 років.

028bfbb7c2c5a8d4ef1094eea4abd8b3

До ювіляра в день народження завітали староста с.Кінські Роздори, с-ща. Магедове та с. Лозове Сергій Іванович Зубенко та директор Кінськороздорівського сільського будинку культури Людмила Олександрівна Колісник, які вручили йому подарунок.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Присутні побажали імениннику міцного здоров’я, мирного неба, підтримки близьких та відсвяткувати ще не один ювілей.

Тож ювілярам бажаємо міцного здоров’я, багато світлих літ у мирі та добробуті.

1 коментар

  1. Не два а набагато больше просто сельский совет не смотрит в по хозяйственные книги

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут