21 Квітня 2017 Місто 558  2 

Тепла зустріч з солдатами (ФОТО)


1Відбулася вона у Пологівській ЗОШ № 4 і видалася по-домашньому теплою та щирою.

У фойє школи пройшла урочиста частина. Учні школи та солдати строкової служби  говорили про події на Сході, хвилиною мовчання вшанували загиблих  у зоні АТО земляків.

Зустріч продовжили у актовій залі, де гостинно  вручили гостям святковий пиріг. З  вітальним словом звернулася до гостей в.о. директора школи Л.І. Жогло.

Смаколики,  цукерки, печиво, паски, спілкування за круглим столом , виступ юних артистів школи додали військовослужбовцям гарного настрою та нагадали тепло і затишок домашнього вогнища.

Працівники,батьки, учні  школи активно долучилися до акції «Великодній кошик для солдата». Тож  хлопці пішли у частину не з порожніми руками, а з гостинцями.


  1. Олена сказав:

    Гарна справа. Важаю, що і хлопцям була приємна така увага, і діти могли дати часточку свого тепла. А коли віддаєш – набагато більше отримуєш. Такі заходи дають набагато більше, ніж ті ж ярмарки солідарності, коли все збирається, комусь віддається та кудись відвозиться. Ажде бачити вдячні очі солдат – найбільший стимул патрітичного виховання. Четверта школа – молодці!

  2. Ірина сказав:

    Дуже теплою була зустріч! Молдці усі, хто долучився до цієї справи! Так тримати 4 школа!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.