Такого класу в жодній зі шкіл району немає, а в четвертій школі тепер є! (+ ФОТОРЕПОРТАЖ)

4
4

У Пологівській ЗОШ №4 11 квітня відбулося неординарне свято – відкриття нового сучасного класу. Як воно пройшло, і завдяки кому вдалося капітально відремонтувати класну кімнату, ми вам розповімо.IMG_6805

Перед початком свята зазирнули у відремонтований клас, а там усе новеньке, від стелі до підлоги: дуже гарні шпалери, такі сучасні світильники, що навіть у найпохмуріший день у класі буде чудове освітлення і сонячний настрій в учнів, а також лінолеум, жалюзі, дошка і меблі. Такого масштабного оновлення, мабуть, в жодному класі на Пологівщині ще не було. За цим ремонтом ми стежили майже від самого початку і добре знаємо, скільки зусиль разом доклали класний керівник 5-А класу, вчителька української мови і літератури Рита Сиваш, батьки учнів і небайдужі люди, до яких за допомогою вони зверталися.

На урочисті «вхідчини» завітали усі, хто допомагав перетворювати класну кімнату 5-А класу на затишний навчальний кабінет. Це директор ТОВ «АГРО КОМ 1990», батько учениці і голова батьківського комітету класу Віктор Бандуров з дружиною Аллою, депутат Верховної ради України VII скликання Олександр Дудка, депутат районної ради, директор ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» Василь Тимошенко, помічник директора зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» Віктор Корольов, їхній колега і також депутат районної ради Сергій Сиваш, помічниця депутата обласної ради і голови правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Олега Закарлюки Тетяна Яковенко і, звичайно, батьки учнів. Допомагав оновлювати класну кімнату і народний депутат Вадим Кривохатько. Також на свято прийшли голова батьківського комітету школи Андрій Кошовий і методист відділу освіти, молоді і спорту РДА Ніна Терещенко.

Виконуюча обов’язки директора школи Любов Жогло звернулася до присутніх гостей і щиро та з побажаннями добра від адміністрації школи, вчительського, батьківського і учнівського колективів подякувала усім, хто підставив своє надійне плече школі, а значить – учням. Тим, хто допомагав зробити ремонт і придбати меблі, вручили подяки.

З цим приємним святом вчителів, батьків і учнів тепло привітав депутат Верховної ради VII скликання Олександр Дудка:

– Разом з нашими дітьми ми наче заново проживаємо життя, йдемо в перший клас, вчимося разом з ними. Як добре, що в нас є такі чудові діти, це наша надія, втіха і гордість. І дуже приємно бути причетним до доброї справи, яку вдалося зробити, об’єднавши зусилля багатьох небайдужих людей. Дай Бог усім миру, щастя і добра, і щоб добра було побільше!

Урочисто перерізали стрічку на дверях до затишного нового класу Олександр Дудка і Віктор Бандуров, а після усіх запросили до класної кімнати. Діти також подякували меценатам за новенький клас. Ще до початку святкового заходу вони зізналися, що він їм дуже подобається, пообіцяли берегти меблі і добре вчитися.

Активно допомагали і допомагають в усьому батьки учнів. Це Олена та Петро Логвиненки, Ірина та В’ячеслав Лисачкові, Тетяна Пономаренко, Альона Садова, Тетяна Склярова, Олександр Шкаран, Едуард Клещевський, Андрій Компанієць, Олександр Лозицький, Віталій Пісковець, Сергій Скугаревський, Геннадій Савєнков, Олександр Отрішко, Валерій Мєшков і Світлана Попович. Рита Анатоліївна від себе особисто також подякувала усім їм і надійним помічникам, які відгукнулися на заклик про допомогу.

А ми по-доброму навіть трішки заздрили щасливим п’ятикласникам. Вони навчатимуться у гарному класі в одній з найкращих шкіл району, а поруч з ними – люди, які ведуть дорогою знань у доросле життя, це мудрі наставники і друзі. Дай Бог кожному таких світлих людей у житті!

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Як на мене, то це не єдина школа, в якій є такий клас. У гімназії “Основа” в кожному класі ( починаючи з 1 і закінчуючи 11 ) є пластикові вікна та нові меблі, а деякі навіть оснащені сучасними мультимедійними дошками та ноутбуками. І все це зроблено і куплено винятково за гроші батьків, які допомагають та підтримують ідеї вчителів та адміністрації.

  2. Сподіваюсь, що меценати тим же складом допоможуть відремонтувати і обладнати ще не один клас в наших школах.

  3. Все дуже мило, показово, урочисто, та навряд чи правильно. Можна сказати – гарний приклад, наслідуйте – але… Чи є сенс те саме робити в дитсадках, коледжах, університетах, а може й в кабінетах Відділу освіти? Даруйте, а навіщо тоді податки, державні гарантії, навіщо тоді взагалі потрібна держава? Для комфортного життя чиновників? Та й метод покращення умов навчання дітей за рахунок спонсорів та батьків ставить в нерівні положення їх серед інших учнів, що в школі є неприпустимим! Ще декілька десятків років тому радянська школа вважалася найкращою в світі як по рівню оснащеності, так і по рівню якості освіти. Зараз за цими показниками сьогодні перша Фінляндія. При цьому те, чим зараз показово хваляться, та ставлять за приклад в ЗОШ № 4 вважалося б майже ознакою корупції, будь яка участь батьків в “покращенні умов навчання” там злочин! Але ми за 25 років до підміни понятть, та цінностей звикли настільки що, тепер на чорне говоримо біле, та з-за цього у всіх показниках позаду крім рівня корупції – адже поростки її проростають ще зі школи. Саме тому “найкраща” у світі Конституція, де освіті приділено особливе місце, має вагу та значення макулатури, про яку всі знають, всі читали, всі підтримують, але ігнорують з дитинства бо бачать, та звикли до інших життєвих прикладів…
    http://starylev.com.ua/club/article/7-pryncypiv-finskoyi-osvity

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут