Солдати у Пологах виготовили дембельські писанки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1

Писанка – символ сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості, а ще це оберіг від усього злого. Тож не дивно, що українці обов’язково до Великодня виготовляють їх. У Пологах теж опановують мистецтво писанкарства. Напередодні свята Світлого Воскресіння Христового вчилися розмальовували писанки і військовослужбовці, які базуються в нашому місті, і пологівські діти та молодь. І їм це заняття припало до душі.

IMG_7320

Майстер-класи з виготовлення писанок за підтримки відділу освіти, молоді та спорту РДА і центру допомоги учасникам АТО провела відома у місті майстриня, керівник гуртка «Сонячні долоньки» Світлана Філоненко.

Військовослужбовців процес виготовлення писанок захопив. Вони навчилися правильно видувати крашанки, олівцем розмічати малюнок, користуватися писачком і розписувати воском за його допомогою писанки. А ще дізналися про те, від чого оберігає писанка людей, яка значення має. Майстриня розповіла їм цікаві легенди. Час промайнув непомітно за незвичайним заняттям. Дехто з хлопців ще у школі вчився виготовляти писанки, але більшість з них вперше спробували створити великоднє яйце.

Солдати виготовили незвичайні писанки – дембельські, адже на них, окрім традиційних символів, з’явилися написи «ДМБ». Хлопці рахують дні до закінчення служби, а на згадку про військову службу, яку їм довелося проходити в Пологах, додому повезуть власноруч виготовлені писанки.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут