Приз А.Г.Пашкова залишився в Пологах

0
2

8 квітня в Пологівській ДЮСШ відбувся ХХ обласний турнір з волейболу серед команд-ветеранів, присвячений пам’яті А.Г.Пашкова, талановитого тренера, досвідченого вчителя фізичної культури, який своєю працею дав старт спортивному життю багатьом юнакам та дівчатам, виховав в них любов до ігрового виду спорту – волейболу. Ініціаторами і спонсорами змагань стали Федір Шингур та вихованець відомого тренера Олександр Чижов.IMG_2161

У турнірі взяли участь команди Веселівського, Михайлівського, Оріхівського та Пологівського районів. Привітали спортсменів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації П.Капітонов, заступник голови районної ради І.Шевченко, заступник міського голови С.Колісник. А налаштував на цікаву гру зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація». Суддівство здійснювали В.Кулініч (головний суддя), М.Садовий та Т.Шевченко.

За результатами ігор в напруженій боротьбі перемогу здобула команда Пологівського району, на другому місці Оріхівського району, на третьому –команда Веселівського району, на четвертому – Михайлівського району.

Переможцям і призерам змагань вручили кубки та медалі.

Марина Діденко, начальник відділу культури і туризму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут