Продовжується реорганізація органів Пенсійного фонду

0
2

d7dc4601d14f07fb2ff7f8aeaf3e1007У п’ятницю, 31 березня, територіальний орган Пенсійного фонду України – Куйбишевське об’єднане управління ПФУ в Запорізькій області реорганізовано шляхом приєднання до Пологівського об’єднаного управління ПФУ в Запорізькій області. Це рішення прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів. Відтепер Пологівське об’єднане управління ПФУ в Запорізькій області виконує свої функції в Пологівському, Оріхівському, Більмацькому та Розівському районах.

Безумовно, постають питання, для чого потрібно об’єднувати районні управління, яка користь від об’єднання людині та державі? Навіть поширюється інформація про те, що у зв’язку із таким об’єднанням в окремих районах взагалі ліквідують Пенсійний фонд, а пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирішення своїх питань. Ситуацію стосовно реорганізації коментує начальник об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Пологівському районі Олександр Клименко:

  • Насправді, мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах. Базова мережа Фонду для обслуговування громадян на місцях збережеться. Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Фахівці Фонду працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання. Злиття окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а, навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг, – констатує Олександр Миколайович.

Прийом юридичних осіб та громадян, призначення, перерахунок та виплата пенсій здійснюються у звичному режимі на територіях Пологівського, Оріхівського, Більмацького та Розівського районів.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

м. Пологи – 2-37-49, м. Більмак – 2-07-33, м. Оріхів – 4-30-40, смт. Розівка – 9-72-43.

Веб-сайт управління  http://polpfu.at.ua/ та сторінка facebook – https://www.facebook.com/polpfu

Оксана Бойкова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут