Пологівцю терміново потрібна допомога!

3
11

Потрібна операція Сергію Анатолійовичу Северину. Необхідна трепанація черепа для усунення аневризми судин головного мозку після інсульту. Рідні пологівця звертаються до всіх небайдужих людей за допомогою.image (1)

Сергій веселий, життєрадісний чоловік, працівник депо. Він не один раз здавав для воїнів АТО свою кров, а тепер сам потребує допомоги. Операцію потрібно провести терміново. Він у стабільно тяжкому стані. За останньою інформацією, його мають перевезти до дніпропетровської лікарні. Більшу частину коштів рідні вже зібрали, але, на жаль, не все. Часу небагато. Допомога потрібна негайно.

Номер карти 4149 4978 5162 7267 на ім’я Єлизавета Сергіївна Северин (дочка).

Номер карти 5168 7572 9048 3686 на ім’я Ганна Федорівна Северин (невістка).

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Всі переваги реформ, і медичних теж. Жити по новому! Але ж скоро будуть ще й “госпітальні округи”, безплатні ліки, і т.д., і т.п… Неповезло цій милій людині в часі. Та на його місці може виявитися кожен. А в Феофанії – ні! До поки мовчимо, ждемо своєї участі – то й “немає пророка в своїй вітчизні” (євангеліє). Співчуваю…

    • Можливо, колись так кожному з нас можуть поспівчувати, але це не допоможе врятувати життя. Люди не винуваті, що живуть в країні, яка не може провести якісну медичну реформу. А якби кожен, хто прочитав цю інформацію, перерахував посильну суму – це допомогло б врятувати людини. До речі, я перерахувала.

      • «Всякой милостыне Он даст место, каждый получит по делам своим» (Сир 16:15).
        «Будьте скромны и считайте других выше себя» (Флп 2:3)…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут