Пологівські пауерліфтери встановили нові рекорди і привезли багато нагород

0
4

1-2 квітня у м.Маріуполі пройшов IX-й Чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування).У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 12 регіонів України. І вже вкотре спортсмени Пологівської ДЮСШ у складі 6-ти чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименком вирішили позмагатися за звання найсильніших.Клименко

У ваговій категорії до 53 кг Яна Радченко завоювала І місце у присіданнях серед дівчат 14-15 років, присівши з 70 кг, та ІІ місце у відкритій категорії, та ІІ місце у становій тязі серед дівчат 14-15 років, піднявши 77,5 кг.

У ваговій категорії до 70 кг серед дівчат (14-15 років) Анжела Морозкова завоювала І місце у присіданнях, присівши з вагою 60 кг, та ІІ місце у відкритій категорії, у станові тязі зайняла І місце, піднявши 75кг,та ІІ місце – у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 60 кг Максим Сіденко завоював І місце у жимі лежачи серед юнаків 14-15 років, подолавши 85 кг, та ІІІ місце у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 82,5 кг Сергій Петренко завоював І місце у жимі штанги лежачи серед юніорів 16-17 років, піднявши штангу вагою 135 кг, та ІІІ місце у відкритій категорії, тим самим встановив новий юнацький рекорд України.

У ваговій категорії до 67,5 кг Віталій Носик завоював І місце у жимі лежачі серед юніорів 20-23 років, піднявши штангу вагою 135 кг, та І місце у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 100 кг Дмитро Корнєв завоював І місце у присіданнях серед юніорів 20-23 років, подолавши штангу вагою 207,5 кг, ІІ місце у відкритій категорії, у становій тязі завоював І місце серед юніорів, піднявши 190 кг, у жимі лежачи завоював І місце серед юніорів, піднявши штангу вагою 130 кг.

У ваговій категорії до 82 кг Юрій Клименко завоював І місце у жимі штанги лежачи, подолавши штангу вагою 160 кг у відкритій категорії.

У присіданнях зі штангою Дмитро Корнєв став абсолютним переможцем серед юніорів та був нагороджений кубком та цінними призами.

У жимі штанги лежачи серед юнаків Сергій Петренко теж став абсолютним переможцем був нагороджений кубком та цінними призами.

Віталій Носик у жимі штанги лежачи серед юніорів посів ІІ місце у абсолютній першості був нагороджений цінними призами.

Юрій Клименко у жимі штанги лежачи посів ІІІ місце в абсолютній першості у відкритій віковій категорії, був нагороджений цінними призами.

Підготував спортсменів: тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.

Спортсмени та тренер висловлюють щіру подяку постійному і офіційному спонсору команди-генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко.

На фото (зліва на право): Сергій Петренко, Максим Сіденко, Віталій Носик, Юрій Клименко, Дмитро Корнєв, Яна Радченко, Анжела Морозкова.

За інформацією тренера Юрія Клименка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут