Пологівські держслужбовці – у спорті шості в області (+ФОТО)

0
22

20 та 22 квітня в Запоріжжі на базі спортивного комплексу «Мотор Січ» проходила ХХVII спартакіада серед збірних команд державних службовців Запорізької області. Участь в ній взяли 20 команд. Змагання проходили з п’яти видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та футзал. Пологівська команда в підсумковому заліку посіла 6 місце.18156843_1668478580113913_6039759772895436331_n

Олена Боровик, головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виборола ІІ місце з шахів та ІІІ місце у грі в шашки. Віктор Чумаченько, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Пологівської райдержадміністрації, виборов IV місце з шахів. За підсумками команда Пологівського району виборола ІІ командне місце з гри в шахи.

Наталія Корнієнко, головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, виборола IV місце з настільного тенісу серед жінок, а Роман Свида, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату райдержадміністрації –VII місце, що дало можливість отримати VII командне місце.

До волейбольної та команди з футзалу ввійшли держслужбовці Пологівщини, які на достойному рівні виборювали перемогу з обох видів, не маючи заміни. Це Костянтин Гринько, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, Руслан Брагін, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Пологівської райдержадміністрації. Марина Діденко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Тетяна Шептій, головний спеціаліст відділу з питань реабілітації соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих в наслідок ЧАЕС управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Роман Свида, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

Команду представляли Павло Капітонов, начальник відділу освіти, молоді та спорту, та Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

Фото Ангеліни Устименко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут