Пологівчанки, хто хоче схуднути? Ще є 35 днів до літа!

0
1

bigstock-Young-woman-182378541Сьогодні 27 квітня, а це значить, що з літом нас роз’єднують всього 35 днів. Скоріш за все більшість жінок почали підготовку до купального сезону ще взимку, або й зовсім не припиняли працювати над своїм тілом протягом року.

Але навіть кінець квітня для всіх останніх, хто ще досі не розпочав боротьбу із зайвими сантиметрами на тілі, не привід опускати руки, заспокоюючи себе фразами типу: «До літа схуднути не встигаємо, значить будемо брати чарівністю.». Ще є час скинути парочку  зайвих кілограм.

В цьому переконує пологівський тренер Альона Зарицька. Для наших читачок вона відкриває три основні правила стрункої фігури та радить пологівчанкам почати шлях до стрункості прямо зараз!

18119600_1236423923143019_793839264380074926_n

– Мати ідеальне тіло може кожна, – впевнена тренер. – Для цього потрібно пити більше очищеної води, в середньому 30мл на 1 кг ваги. І зовсім  не треба голодувати! Потрібно нарешті почати збалансовано харчуватися. Ваш раціон повинен включати в себе корисні жири, білкову їжу, вуглеводи з низьким глікемічним індексом, овочі і сезонні фрукти. Велике значення мають фізичні навантаження. Саме час записатися на фітнес, або почати щоденні пробіжки. І найголовніше правило на шляху до гарного тіла – любити себе, бути в гармонії зі своєю душею і тілом, і завжди прагнути до кращих змін у своєму житті!

Насправді все не так складно, тому головне поставити перед собою ціль і не здаватися. Бажаємо успіху!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут