6 Квітня 2017 Район 262  0 

Пісня – душа народу


IMG_7625Українська пісня… У ній все – і історія мого народу, і сумні, і славні її сторінки, і радість та завзяття козацької доби, і віра в кохання, і туга за милим, що загинув в далекому краї, і любов неньки до дитини, і жарти, і радість…

На загальношкільному святі «Пісня – душа народу» звучали українські пісні – неперевершені, мелодійні, змістовні, наші рідні. То бриніла сльоза, то посміхались вуста. Адже пісня може все – і звеселити, і викликати смуток.

Радували прекрасним виконанням українських пісень два творчих колективи, добре знані в нашому краї – народний козацький ансамбль «Жайвір» села Тарасівки та вокальний ансамбль «Річенька» села Басані.

Розпочалося свято виконанням гімну с. Тарасівки, його заспівали «Жайвір» та учні школи.

Ведуча свята, вчитель української мови та літератури А.І.Цюбка, цікаво розповіла про талановитих виконавців українських пісень Раїсу Кириченко, Дмитра Гнатюка, Назарія Яремчука, Ніну Матвієнко. Усі із захопленням слухали «Два кольори», «Пісню про рушник».

Чуттєвого настрою додавали і вишиті українські рушники та яскраві хустки, якими було прикрашено класну кімнату.

Свято, дійсно, зворушило душі всіх присутніх, особливо, коли учні виконали пісню про Україну, а потім два пісенних колективи і всі присутні заспівали «Ой чий то кінь стоїть…».

Свято запам’ятається надовго. Воно об’єднало учнів, вчителів школи, кращих виконавців пісні нашого краю.      Щира подяка організаторам пісенного заходу – вчителям школи А.І.Цюбці, Л.Є.Камінській, Н.І.Хілько, В.Г.Камінському, І.М.Мудрик.

Звучи, українська пісне! Зворушуй душі, давай натхнення! Живи у віках. Щасливого тобі майбуття, українська пісне – душа нашого народу.

В.Доля, заступник директора Тарасівської ЗОШ з навчально-виховної роботи.

Фото В.Камінського.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.