Оце так кортеж! Весілля по-пологівськи: з гучними DAFівськими «фанфарами»

0
1

Такого весілля у Пологах ще не було! І оригінальність його в тому, що гості приїхали, щоб привітати молодих не на легкових автомобілях, як це відбувається зазвичай, а на вантажівках. І не просто приїхали, а «одягнули» свої величезні DAFи в «наречену» і «нареченого» з усіма атрибутами, як і годиться.IMG_8556a «Наречена» з фатою, лялькою на бампері, а «наречений» – з метеликом. Автівки прикрасили повітряними кульками і різнокольоровими стрічками. Реально – дуже святково і позитивно!

Поява цих весільних велетнів у центрі міста викликала здивовані і захоплені погляди перехожих. Такого у Пологах ще не бачили.

Ми поспілкувалися з водіями весільного кортежу. Ними виявилися працівники ТОВ «Тандем-Агро». Чоловіки розповіли, що сьогодні, 28 квітня, одружився їхній колега, теж водій, – Олександр Голуб. А його кохану звати Тетяна. Водії вирішили оригінально привітати молодят і ось так прикрасили свої робочі автомобілі. Розповідають, до весілля готувалися два дні – мили своїх залізних «коней», натирали до блиску, прикрашали.

Думаємо, не даремно вони це робили, адже у Пологах фурор через такі круті весільні «тачки». Чесно кажучи, і настрій вони усім підняли добре.

Тож молодятам бажаємо щасливого сімейного життя, любові й вірності, поповнення, і щоб усе життя було таким же крутим (у найкращому розумінні слова!), як і весілля з гучними DAFівськими «фанфарами»!

Наталя Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут