Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.

Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
24 Квітня 2017 Місто 356  0 

Німці допомагають: у терцентрі – нові меблі, швейна машинка і праска-відпарювач


Завдяки співпраці з німецьким урядовим товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH пологівцям вдається покращувати матеріальну базу соціальних закладів.IMG_7413

Минулого тижня територіальний центр соціального обслуговування громадян отримав нові меблі на 55 тисяч гривень. Як розповіла директор установи Тетяна Терен, товариство GIZ придбало для територіального центру офісні меблі: письмові столи, книжкові шафи і шафи для гардероба, стільці. Отримали сучасні яскраві дитячі стільці і у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Також терцентр отримав від товариства функціональну швейну машинку «Singer», на якій можна виконувати багато швейних операцій і працювати з усіма видами тканин. Ще один приємний презент від німців – для швачки придбали сучасну праску-відпарювач «PHILIPS».IMG_7410

Крім того, спеціалісти товариства у березні проводили у Запоріжжі тренінги і навчання для працівників територіальних центрів. Вони навчили соцпрацівників долати стресові ситуації, виходити з будь-яких конфліктів. У тренінгах у Запоріжжі взяли участь і пологівські соцпрацівники. З навчання вони повернулися з новими знаннями і практичними навичками.

Від пологівського територіального центру обслуговування громадян і від усіх пологівців німецькому урядовому товариству міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH велика подяка за допомогу і підтримку.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.