На «Локомотиві» буде нове футбольне поле

17
66

Майже 3 мільйони гривень Пологам перепало з державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію футбольного поля на стадіоні «Локомотив».IMG_2584

За розвиток спорту у Пологах взялися серйозно. Потенціал у спортсменів великий, на висоті в нас усі види спорту і футбол в тому числі. Для футболістів надійшла чудова новина. Мрії про професійне футбольне поле можуть збутися вже в цьому році. Нам стало відомо, що на засіданні комісії з оцінки та відбору інвестиційних проектів, що фінансуються частково за рахунок державного фонду регіонального розвитку, розглядали проекти, які будуть реалізовані в цьому, 2017 році, і планували інвестиції на 2018-й. Пологівська міська рада подала свій проект на реконструкцію футбольного поля на стадіоні «Локомотив», і цей проект пройшов відбір. Пологи отримають майже 3 мільйони гривень на його реалізацію.

Міський голова Юрій Коноваленко розповів, що на «Локомотиві», дійсно, планують облаштувати футбольне поле за усіма стандартами й вимогами. На полі зроблять дренажну систему, надійну основу, якою вона має бути. Сподіваються у міській раді і на те, що від Федерації футболу України надійде саме штучне покриття для поля, адже Пологи є у списку претендентів.prod2_2b

Часу для реалізації проектів залишається не так багато. Сподіваємося, виділені кошти встигнуть освоїти, і у пологівців буде чудове поле для гри у футбол. А там дивись – і гравців та прихильників цієї гри побільшає! В цілому ж розвиток спортивної інфраструктури – це інвестиції в здоров’я громадян і підтримка економіки території.

Наталія Осипенко.

17 КОМЕНТАРІ

 1. А я то думаю, что это Трамп решил уменьшить помощь Украине в три раза? Видит, гад, что мы в шоколаде!

 2. Але не всі ж пологівці поціновувачі футболу! Не погано було б крім реконструкції “Локомотиву” розвивати повітряні види спорту – парашутний, парапланеризм, дельтаплан, авіоспотр. А натомість, для початку, відновити злетну смугу колишнього льотного поля, з часом відбудувати аеропорт, та використовувати його для потреб пасажирських авіаперевезеннь, сільгоспавіації, авіатуризму… Бо наземні шляхи, та комунікаціїї, мають геть невтішний стан, незважаючи на місцеві зусилля, та обіцянки Гройсмана. В повітрі ні ям, ні канав не має, тому для містян було б набагато більше користі чим з футболу!

  • Ну ты и фантазер-мечтатель, как О.Бендер про Васюки. Раньше играли в футбол на пустырях, был интерес к игре, а сейчас интерес только к компютерным играм и наркотикам. Вбухают деньги в стадион и будет стоять он пустой, разве только школьников пригонят на урок физкультуры.

   • Що ви таке говорите? Мріяти треба завжди! Україна одна з небагатьох що має повний цикл виробництва літаків (правда за 3 роки не випущено жодного серійного). Крім того Україна космічна держава (правда «ВО Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» відключене від електроенергії за борги). То якщо для міської влади не під силу залучити кошти для відбудуви аеропорту (правда В.Б. Гройсман таки проголосив про різкий ріст маршрутів внутрішнього авіасполучення з великими перспективами на майбутнє), то давайте тоді в пологівських школах відкриємо гуртки “Юних космонавтів” – колонізація Місяця, та Марсу не за горами! Чого ж пасти задніх? Пологівські космонавти прославлять наш край – горді шО українське!

 3. Та стадіон ще у нас нормальний. Може краще б дороги зробили, під’їзди в домах, освітлення та місто від сміття прибрали.

 4. У нас народ завжди всим незадоволений. Залучено 3 мільйони гривень для розвитку міста, а знову все не так. У нас на ПЛМСі хлопці на футбольному полі постійно грають в футбол, і їх досить багато, впевнена, що і на стадіоні пограти бажаючі будуть. А там можна буде і турнір організувати для дворових команд міста. Це набагато краще, ніж вони будуть сидіти в своїх компьютерах або проводити час в компаніях з алкоголем. Бажано ще і бігові дорожки реконструювати. Досвід успішних громад, які вже є в Україні, свідчить про те, що громадяни не просто лише висловлюють своє незадоволення всим, що робить влада, але і пропонують свої пропозиції покращення населенних пунктів, де вони живуть, а головне залучаються до цього самі. Сидіти за компьютером і бути всим незадоволеним – це так просто.

  • Если бы “у вас” народ был недовольный, то не жил бы так живет – как быдло на задворках, с обязанностью радоваться подачкам которые из у него же отобранных денег ему же и “залучают” что бы отвлечь внимание от дворцов, пляжей, кортов, плавательных бассейнов, суперкаров, самолетов находящихся в частной собственности, но приобретенных на честно заработанные! Кстати, по любой мелочи, даже близко не сравнимой с украинскими безобразиями, в “довольной” Европе собираются тысячные протесты, горят автомобили, крушатся витрины, и справедливость наступает незамедлительно – народ доволен!

   • Ну ви знаєте, в Європі погроми в основному влаштовують мігранти, які вважають, що їм всі зобов’язані. І такі акції протесту досить жорстко придушуються владою. Цивілізовані люди своє незадоволені висловлюють цивілізовано з певними пропозиціями, до яких влада прислухається. А питання ненажерливості нашої так званої “політичної еліти” відношення до нашого стадіону “Локомотив” немає.

    • Откуда знаете, что и как в Европе? По без-визу путешествуете, или новости смотрите?
     В Европе, как и в США, кроме мигрантов протестуют все – авиадиспетчеры, служащие ж-д дорог, учителя, проститутки, вся Греция в конце концов!
     Да, бывают силовые разгоны, но как правило требования протестующих удовлетворяются. Хотите сказать что украинцы цивилизованнее жителей цивилизованных стран?
     То что стадион имеет прямое отношение к политике – тут и спорить нечего! Такие “точечные выделения” средств, как правило в нужный час, и в просчитанный момент, как то: перед выборами, накануне праздников, перед-после очередного “популярного” у народа указа, или нововведения, “благоприятно” влияют на имидж власти у электората! Просмотрите планы и бюджеты местных управленческих органов за прошедшие 2-3 года, и проанализируйте сколько за это время из планируемого выполнено, а сколько так и осталось планами. Наверняка там будет информация и о “Локомотиве”… Теперь проанализируйте бюджеты за тот же период Администрации президента, Верховной рады, Кабинета министров, МВД, Прокуратуры, судов, вновь созданных силовых, и контролирующих структур и т.д., и т.п. с учетом того что ключевые посты в них занимают как раз представители “політичної еліти”. А так же вспомните что было обещано на этот счет сразу после Майдана перед выборами президента, и нардепов. Прогресс, и связь налицо – в Пологах даже общественных туалетов нету!

     • При сучасному розвитку комунікаційних технологій не проблема отримувати інформацію із різних джерел. Крім того маю родичів та друзів, які довгий час живуть за кордоном, це і Чехія, і Німеччина, Ізраїль, Великобританія, Хорватія маю можливість отримувати інформацію, як кажуть, із першиз вуст. Проблем у місті багато, але сьогодні подивившись у вікно, побачила висаджені рослини, по дорозі на роботу побачила новий дитячий майданчик – приємно. А Ваші довгі коментарі аж ніяк не вплинуть на покращення нашого міста, це лише слова.

    • Ірино, не слухайте Порошенка, та Гройсмана – хай їх слухають ваші закордонні друзі. Іро, давайте краще теж дружить, в мене є що вам розповісти – багато часу проводжу за кордоном. А ви заміжня?

 5. Повністю згоден з Володею. Давайте не будемо самі собі брехати. 3 млн.-це великі гроші. Може б краще безкоштовний проїзд для пенсіонерів зробити. А на нашому футбольному полі ще грати можна ще не один рік.

  • Вірно, як завжди: прокатаємо, прогуляємо, проп’їмо… Заглянемо в гаманець, а там вже порожньо. Стосовно проїзду, потрібно зробити монетизацію пільгового перевезення, бо у нас якзавжди виходить несправедливість, містяни катаються по декілька разів на день, а селах автобус раз на день а то і через день. Вввести для пільговиків талони на проїзд…

  • Валерію, це ж цільове фінансування. 3 мільйони або дають на відновлення поля нам, або на приблизно те саме комусь іншому. Опції вибору куди їх використати немає. Їх просто неможливо використати за іншим призначенням незалежно від висоти польоту ваших мрій. Або 3 мільйони на відновлення поля, або нічого.
   Краще порадіти, що рідний район отримав гроші і, з Божою допомогою, хоча б з’явиться футбольне поле.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут