“Книгоманія-2017”: у Пологах визначені переможці (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
6

У Пологівській центральній районній бібліотеці пройшов ІІ (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2017». Участь у ньому взяли 14 учнів 6-7 класів Басаньської, Григорівської, Костянтинівської, Інженерненської,  Пологівської №4, Семенівської та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пологівського колегіуму №1, гімназії «Основа» та Пологівського НВК.

IMG_6977

Свою улюблену книгу учасники представляли у формі book-slam. Конкурсанти захоплююче розповідали про улюблених героїв та авторів. Всі присутні та журі у складі представників районної, сільських і шкільної бібліотек та вчителя Інженерненської ЗОШ ще раз пройшли життєвим шляхом «Маленького принца» Антуана де Сент – Екзюпері, згадали про пригоди вовка та собаки із «Білого ікла» Джека Лондона , «Гаррі Поттера» Дж. К. Ролінг, «Аліси з країни чудес» Л′юіс Керролл та « Попелюшки» Шарля Перро. Не залишились поза увагою і книги сучасних українських авторів – Марії Павленко «Русалонька з 7-Б класу», Галини Кирпи «Мій тато став зіркою» (про події на Майдані 2013-2014 років), Ірен Роздобудько «Арсен» та Ірини Мацко «Перехідний вік моєї мами» (про родинні цінності), Галини Малик «Злочинці з паралельного світу» та Володимира Рутківського «Гості на мітлі» (казково-фантастичні повісті про атмосферу людяності і любові) та захоплююча розповідь про шкільне життя Юрка Циркуля лауреата премії дитячих книг « Великий Їжак»-2012» Валентина Бердта.

Всі учасники районного туру « Книгоманія-2017» за активність та креативність подачі матеріалу нагороджені дипломами. Також визначені два переможці, відповідно, з 6 та 7 класів. Ними стали учениці Пологівського НВК Дар′я Отрішко (6 клас ) та Вікторія Кірілова  (7 клас). Тож вони представлятимуть наш район на обласному читацькому марафоні «Книжковий Всесвіт дитинства» 27 квітня  у м. Запоріжжі.

Тетяна Савічева,

директор КУ «Пологівська центральна районна бібліотека».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут