26 Квітня 2017 Район 488  0 

Хто у Пологах кращий державний службовець?


У квітні  в Пологівській райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».6vby3tx95k0j8q8nfdr5ks8u2

Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що грунтуються на сучасних знаннях.
q0C95QtDsCo_800
Участь у конкурсі взяли 6 державних службовців. Традиційно учасники конкурсу  виконали завдання з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та чинного антикорупційного законодавства, ситуативні завдання на складання ділового документа,  тестові і практичні завдання на предмет володіння персональним комп’ютером.
Завдяки набутому досвіду, творчості, сумлінню держслужбовці показали високі результати у виконанні різноманітних завдань, виявили себе достойними, кваліфікованими спеціалістами.
В номінації «Кращий керівник» переможцем визнана Зоя Анатоліївна Пісковець, начальник архівного відділу райдержадміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Тетяна Сергіївна Кривошей, державний реєстратор відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.
rirvdx37gp5fjefsbwqp2tio4
    4 державні службовці стали лауреатами Конкурсу. В номінації «Кращий керівник» – Ірина Вікторівна Крутько, начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації, та Олена Олексіївна Тоцька, начальник відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації. У номінації «Кращий спеціаліст» – Олена Костянтинівна Кучер, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації, та Людмила Миколаївна Срібна, головний спеціаліст сектору контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
За інформацією Пологівської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.