Хто у Пологах кращий державний службовець?

0
32

У квітні  в Пологівській райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».6vby3tx95k0j8q8nfdr5ks8u2

Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що грунтуються на сучасних знаннях.
q0C95QtDsCo_800
Участь у конкурсі взяли 6 державних службовців. Традиційно учасники конкурсу  виконали завдання з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та чинного антикорупційного законодавства, ситуативні завдання на складання ділового документа,  тестові і практичні завдання на предмет володіння персональним комп’ютером.
Завдяки набутому досвіду, творчості, сумлінню держслужбовці показали високі результати у виконанні різноманітних завдань, виявили себе достойними, кваліфікованими спеціалістами.
В номінації «Кращий керівник» переможцем визнана Зоя Анатоліївна Пісковець, начальник архівного відділу райдержадміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Тетяна Сергіївна Кривошей, державний реєстратор відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.
rirvdx37gp5fjefsbwqp2tio4
    4 державні службовці стали лауреатами Конкурсу. В номінації «Кращий керівник» – Ірина Вікторівна Крутько, начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації, та Олена Олексіївна Тоцька, начальник відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації. У номінації «Кращий спеціаліст» – Олена Костянтинівна Кучер, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації, та Людмила Миколаївна Срібна, головний спеціаліст сектору контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
За інформацією Пологівської РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут