Дорога на роботу, як щоденна гра в «рулетку» (ФОТО)

1
2

Чи знайоме вам це перехрестя? А чи бачили ви страх в очах людей, які щодня переходять цей відрізок дороги по зебрі?! Багато років поспіль пологівці, переходячи дорогу, яка поєднує вулиці Пушкіна, пров. Кримський та Магістральну, відчувають себе камікадзе. Транспортна розв’язка тут дуже жвава, особливо у години пік. Дорожній рух регулюється світлофором.

Через цю дорогу діти щодня йдуть до школи, батьки ведуть своїх малюків у дитячі садочки, та й самі поспішають на роботу і кожен раз ризикують. Безумовно, на дорозі необхідно бути дуже уважними, як водіям, так і пішоходам. Але як тут бути, коли водіям, які їдуть по Кримському, вмикається червоний сигнал світлофора, і вони зупиняються, люди в цей час швидко переходять дорогу, а на тих з-за рогу на швидкості виїжджає машина, водій якої не бачив цих пішоходів. Людям залишається швидко бігти вперед, а там навіть немає тротуару, та й місце, щоб його зробити, теж відсутнє. Тож іноді, щоб зберегти життя своє та дитини, доводиться заскакувати навіть на насип. Люди щодня проходять під мостом доріжкою завширшки не більше 50 сантиметрів, а поряд мчать машини, іноді відверто нехтуючи правилами дорожнього руху. Коли ти один, то ще більш-менш на відстані 20 сантиметрів з транспортом можна розминутись. А що робити, коли за руку ведеш маленьку дитину і назустріч тобі їде вантажівка?! Це страшне видовище! Доводиться собою закривати дитину та притискати її до мосту, щоб, не дай Боже, вантажівка не зачепила. Для пішоходів та водіїв ця проблема величезна, адже щоразу, проходячи та проїжджаючи під цим мостом, вони ризикують життям.

Ми вирішили дізнатися, що з цього приводу думає міський голова Ю.А.Коноваленко.

  • Про проблему знаємо вже давно, але річ у тім, що ми до цього мосту, і цієї дороги не маємо ніякого відношення. Нам від них лише головний біль. Справа в тому, що будь-які конструктивні зміни, пов’язані з розширенням алеї під мостом, може внести лише Придніпровська залізниця і її структурний підрозділ Пологівської дистанції колії. Зі свого боку ми зробили все можливе: світлофор там працює цілодобово і не переходить у нічний режим, нещодавно оновили розмітку дорожньої «зебри». На жаль, відстань між мостом і дорогою не дозволяє розширити алею для пішоходів, тому залишається розраховувати на толерантність водіїв і контроль з боку поліції. Можу пообіцяти, що на цьому тижні ми направимо запит до Придніпровської залізниці, щоб спробувати вирішити це питання. Можливо, вони запропонують спільними зусиллями побудувати сходинки через міст. Але у мене немає стовідсоткової впевненості у тому, що люди ними користуватимуться, – сказав Юрій Анатолійович.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

1 коментар

  1. Думаю выходом может быть пешеходный тонель как вариант. Жд дорога находится на городской земле а дальше решайте…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут