Чому пологівці й досі не отримали квитанції за газ?

2
36

Пологівці вже звикли платити за спожитий газ за квитанціями і вчасно передавати показання лічильників. Це вже як «Отче наш». Тож не дивно, що багатьох турбує питання, а чому й досі не отримали квитанцій? На календарі 25 квітня, між іншим. До 25 числа багато хто вже встигав сплатити комунальні платежі. Квитанції за березень ніяк не дійдуть до споживачів.i

На пошті ми поцікавилися, чи надійшли платіжки із Запоріжжя? Відповідь: ні! І коли вони надійдуть, поштовики не знають.

У прес-центрі «Запоріжгазу» нам пояснили, в чому причина затримки. Річ у тому, що державний регулятор НКРЕП затвердив нову постанову №84, згідно з якою природний газ будуть рахувати не в кубометрах, а в одиницях енергії. Україна переймає досвід європейських країн, де газ вимірюють в гігакалоріях, кіловат/годину та мегаджоулях. Але в платіжках ця інформація поки що носитиме суто інформативний характер. Але для того, щоб ці енергоодиниці відобразити у квитанціях, треба внести деякі технічні зміни у програму, яка обробляє дані споживачів.

Прес-секретар зазначила, що у банки вся інформація передана, і люди можуть звертатися до банківських установ, щоб заплатити за використаний газ за березень. Платіжки, ймовірно, надійдуть пізніше.

Наталія Осипенко.

2 КОМЕНТАРІ

    • А почему об этом не уведомляют заранее? Все как обычно проводится без ведома населения.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут