Блискуча перемога «Славії» на чемпіонаті України (ФОТО)

0
11

У Маріуполі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з окремих вправ пауерліфтингу. Пологівщина була представлена вісьмома спортсменами СК «Славія», і всі восьмеро не раз піднімалися на п’єдестал пошани.IMG_4439

Владислав Акопян (до 60 кг) посів другі місця – у відкритій категорії з присідання зі штангою, в цій же номінації у своїй віковій категорії, у тязі штанги у своїй віковій категорії, в жимі штанги лежачи. Костянтин Мних (до 75 кг) став другим у присіданні зі штангою, у віковій категорії станової тяги, у тязі штанги та в жимі штанги лежачи. Владислав Саква (до 82.5 кг) став першим в жимі штанги лежачи у віковій категорії, Володимир Лаптієв (до 82.5 кг) переміг у мілітері (серед силових структур) у жимі штанги лежачи. Золото здобув і Володимир Кулініч (до 82.5) у становій тязі серед ветеранів. Костянтин Паустовський (до 82.5) посів третє місце у відкритій категорії станової тяги та друге місце у відкритій категорії жимі штанги лежачи.

Дві перемоги отримав Олег Каплун (до 125 кг) у відкритій категорії жимі штанги лежачи та в силовій тязі серед силових структур. Абсолютним чемпіоном в становій тязі став Іван Педаш (до 90 кг), котрий виконав нормативи майстра спорту у цій вправі. Спортсмен став переможцем в жимі штанги лежачи та срібним призером в жимі штанги лежачи.

Учасники чемпіонату висловлюють велику вдячність постійному спонсору команди, керівництву олійноекстракційного заводу та директору Пологівського професійного ліцею за надання тренувальної бази.