Звітували депутати від «Опозиційного блоку» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
20

IMG_1668

24 лютого у приміщенні Будинку культури “Гірник” зустрілися з виборцями та відзвітували про свою роботу у 2016 році депутати територіальної організації Політичної партії “Опозиційний блок” у Пологівському районі. Зустріч відкрив заступник голови партії В.Л.Корольов.

Перед присутніми виступила голова фракції «Опозиційного блоку» у Пологівській міській раді Л.Г.Стасова. Про роботу Пологівської районної ради відзвітував депутат Пологівської районної ради від «Опозиційного блоку», заступник голови районної ради І.О.Шевченко. Він проінформував присутніх про роботу у 2016 році та розповів, чого слід чекати у 2017 році в галузях освіти та медицини. Є всі підстави вважати, що внаслідок реформування медицини центром одного з госпітальних округів області стане наш район, що дасть потужний поштовх для підвищення рівня медичного забезпечення жителів району.

З інформацією про діяльність політичної партії в області виступив депутат Верховної Ради 7 скликання О.І.Дудка.  Депутат районної ради, голова комісії із земельних питань Д.В.Цихмистро відзвітував про свою роботу та роботу комісії у 2016 році.  Роботу депутатської фракції політичної сили у районній раді у своєму виспуті висвітлив голова бюджетної комісії районної ради В.В.Тимошенко, який повідомив присутнім, що основними напрямками в роботі є забезпечення своєчасного фінансування усіх запланованих заходів на умовах найбільшої економічної ефективності та ощадливого використання кожної копійки бюджетних коштів. Він також зазначив, що районна рада, врахувавши досвід роботи Пологівської міської ради, має намір запровадити програму забезпечення пільгового проїзду для жителів сіл району. Міський голова Ю.А.Коноваленко, який також був присутній на зустрічі, підтвердив готовність співпрацювати.

Присутні на зустрічі порушували питання ремонту доріг, яке знову загострилося з настанням відлиги, ремонту під’їздів та підходів до Пологівської СРШ №2. Зустріч пройшла в конструктивній та діловій атмосфері.

Віктор Корольов, заступник голови партії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут