Житло для переселенців: Ощадбанк запускає програму іпотеки

0
30

Ощадбанк першим з українських банків розробив іпотечну програму для вимушених переселенців.54843e8ce82b4d00b0fe051ae509c2cd_147746454716

Про це повідомляє прес-служба банку.

“Придбати житло за спеціальними умовами можуть громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції”, – йдеться в повідомленні.

Кредит надається строком до 30 років. Відсоткова ставка становить 20% і є фіксованою протягом усього строку кредитування. Кредит можна отримати в розмірі до 90% вартості нерухомості, що виступатиме забезпеченням. В свою чергу в забезпечення за кредитом можна надати як житло, що придбаватиметься на вторинному ринку, так і іншу нерухомість, яка належить поручителю (наприклад, родичам переселенця) чи безпосередньо позичальнику. Програмою передбачено можливість дострокового погашення кредиту без будь-яких штрафних санкцій.

Зі слів директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерії Малахової, Ощадбанк як соціально відповідальний банк взяв ініціативу зі створення для ВПО спеціального іпотечного продукту в свої руки.

“Ми максимально скоротили початковий внесок до 10%, збільшили строк кредитування до 30 років. Відсоткова ставка є найменшою в іпотечній продуктовій лінійці банку. Важливо також, що вона є фіксованою на весь строк кредитування”, – зазначила Малахова.

Джерело: Укрінформ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут