Жінки у Запорізькій області в середньому заробляють на 25% менше за чоловіків

0
36

law-partner-women-wage-gap-hsmallНа ринку праці області зберігається тенденція, за якої у структурі безробітних переважають жінки. Так, протягом минулого року послуги державної служби зайнятості отримали 76,5 тис. безробітних громадян, з яких 40578 – жінки (53%). Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

Так, у 2016 році за направленням служби зайнятості проходили професійне навчання 3430 жінок. У громадських роботах взяли участь 6547 безробітних жінок. Загалом за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано кожну третю жінку. А найбільша кількість жінок знайшла роботу у м. Мелітополь (46,4%).

Аналіз ґендерного законодавства та трудового законодавства через призму ґендеру показав, що в Україні створено й створюються основні умови для гендерної рівності у всіх сферах життєдіяльності жінок та чоловіків. Натомість практичне дослідження демонструє ускладнення кар’єрного просування жінок.

За даними Державної служби статистики України, чоловіки отримують більше за жінок майже у всіх сферах діяльності. Згідно зі статистикою, середньомісячна заробітна плата українських чоловіків у 2016 році становила 5789 грн, жінок — 4301 грн. Таким чином, жінки в Україні отримують приблизно на 25% менше за чоловіків.

Джерело: Громадське

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут