За незаконне скидання львівського сміття відкрито понад 10 проваджень

0
28

Починаючи з жовтня 2016 року, працівники Національної поліції зафіксували 21 факт перевезення сміття із Львівської області у інші регіони країни, у кожному з випадків водії сміттєвозів намагались вивантажити сміття у непередбачених для цього місцях.Про це повідомив департамент комунікації Національної поліції України.IMG_2577-1-594x279

Зокрема, відходи зі Львівщини перевізники сміття мали намір залишити у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській та Черкаській областях. При цьому у більшості випадків сміттєвози рухались колонами і вивантажували тонни побутових залишків у одному місці.

Так, у Вінницькій області було виявлено 3 таких вантажівки, у Дніпропетровській – відразу 11. Кожен з цих автомобілів перевозив 15 тонн сміття. Їх водії намагались позбутись вантажу не лише на сміттєзвалищах інших міст.

Нерідко купи відходів вагою від 30 до 80 тонн скидались у полях, лісопосадках і ярах, забруднюючи навколишнє середовище та створюючи екологічну небезпеку. У кількох випадках сміття намагались розвантажити на територіях поблизу водоймищ, біля яких знаходяться населені пункти. Якби сміттєвий конденсат потрапив у ґрунтові води, що насичують ці водоймища, могло б статись масове отруєння місцевих жителів.

Наразі за 11 такими фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу  України.

Українська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут