Як у Пологах колишні ув’язнені, безхатченки стають на шлях виправлення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2
62

У Пологах вже не один рік працює реабілітаційний центр, який відкрила релігійна організація «Любов ближнього». Ми не раз були в цьому центрі і зараз бачимо тих, хто раніше там проходив курс реабілітації, можемо спостерігати, як вони повернулися в суспільство, як змінилося їхнє життя. У декого з’явилися повноцінні родини.IMG_4927

Звісно, допомогла багатьом змінити курс життя в позитивне русло віра в Бога. Нам добре відомо, що одні з найголовніших вимог для тих, хто хоче виправитися і залишитися у центрі реабілітації, – не вживати наркотики, не пиячити, не красти і молитися про духовне зцілення. Тим, хто зміг подолати себе, пощастило. Їхнє життя нормалізувалося.

І зараз у реабілітаційному центрі є ті, хто намагається виправитися. Сьогодні представники територіального центру (Тетяна Терен, Ірина Добровольська), райдержадміністрації (Олена Кучер), управління соціального захисту населення (Наталія Кикош) і Пологівського відділу поліції провели спільний рейд і проінспектували умови проживання тих, хто звернувся за допомогою до реабілітаційного центру. Представники релігійної організації Олександр Тімошин і Олександр Ковальов розповіли і показали, як і де живуть їхні підопічні, чим займаються.

Релігійна організація, крім реабілітаційного центру, запустила ще один проект «Нічліжка». В окремому будинку облаштовані спальні місця для безхатченків. Загалом у двох будинках зараз мешкає 17 осіб, 6 з них з числа новоприбулих. Їх взяли на облік. Люди там живуть з різних міст України, в тому числі і з Донецької області. Є серед них і жінка. У кожного свою доля, своя історія, а дах над головою тепер один і віра одна.

У реабілітаційному центрі підопічні порядкують, обгороджують територію саморобним парканом, ремонтують лазню, хочуть зробити парну. Ще мають намір тримати курей, ремонтують сарай.

Представники соціальних установ вручили кожному санітарно-гігієнічні набори, придбані за рахунок районної програми соціального захисту бездомних громадян, безпритульних дітей, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2017-2019 роки. Як зазначила директор терцентру Тетяна Терен, за рахунок цієї програми придбані не лише гігієнічні набори, а й продуктові. Люди з вище названих категорій можуть отримати їх у територіальному центрі.

Ось так у Пологах допомагають безхатченкам, колишнім в’язням, тим, хто мав згубні звички і через це втратив все. Дай Бог, щоб ті, хто збився у житті, знайшов свою стежину, зумів пройти цей нелегкий шлях виправлення.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Молодці! Так тримати! Велика подяка нашій владі, яка не залишається осторонь, а всіляко допомагає! Спасибі “Вістям”, що висвітили добру новину!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут