“Я – Українка”: пологівчанка виборола титул “Міс фото” (ФОТО +ВІДЕО)

0
54

П’ятий рік поспіль обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить обласний конкурс патріотичного спрямування «Я – Українка».17309841_1367936723267658_1117962970373074664_n

Цей творчий молодіжний проект об’єднав 35 студенток з усіх куточків Запорізької області, щоб повною мірою розкрити  кращі риси української жінки: красу, розум, талант, грацію, вроду, любов до рідної землі. Взяли участь у проектів традиційно і пологівські красуні Анастасія Деревенко та Адріана Борисова з Пологівського професійного ліцею.

Протягом п’яти конкурсних днів дівчата брали участь у майстер-класах та тренінгах, разом із волонтерами наліпили вареників для військовослужбовців та подарували концертну програму у військовій частині. До фіналу потрапила Анастасія Деревенко.

У фіналі конкурсу учасниці представили візитку «Жива традиція», взяли участь у дефіле «Жіноча врода багатство України», демонстрували власні таланти та фотообрази на тему «100 річчя української революції».

Родзинкою заходу став флешмоб, присвячений українським добровольцями, та вихід конкурсанток у вечірніх сукнях разом з військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції.

Перемогу у конкурсі 2017 року здобула студентка Бердянського державного педагогічного університету Дарина Литвиченко. І віце-міс стала Анастасія Косинська із Запорізького державного медичного університету, ІІ віце-міс – Аліна Онілова, Запорізький професійний ліцей сервісу.

Володарями титулу «Міс Традиція» стала Дарина Куліченко, економіко-правничий коледж ЗНУ; «Міс Грація» – Ангеліна Олешко, Василівський коледж ТГАТУ; «Міс Фото» – Анастасія Деревенко, Пологівський професійний ліцей; «Міс Інтелект» – Анастасія Нежура, Запорізький педагогічний коледж та «Міс Талант» – Катерина Пак, Запорізький державний медичний університет.

 Підготовлено за інформацією департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Відео зі сторінки у Фейсбуці Ангеліни Устименко та Дмитра Шиліна.

Фото Євгена Черкуна і Обласного центру патріотичного виховання молоді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут