Висловіть свої почуття квітами!

0
46

Dd4141Яка весна без 8 березня, і яке 8 березня без квітів?! Усім нам подобаються живі квіти, адже вони прикрашають наше життя.

Квіти дарують жінкам та чоловікам, дітям та дорослим, колегам та дорогим серцю людям. У квітковому магазині «Лілія» вам запропонують широкий виріб квітів на будь-який випадок: рози, хризантеми, тюльпани, іриси, гербери, лілії, альстраметрії та гвоздики. У цьому магазині ви можете придбати вже готовий букет або створити його самостійно за допомогою флористів. Доки оформлятимуть квіткову композицію, ви, тим часом, можете переглянути та обрати вітальну листівку для отримувача букета.

Якщо хочете порадувати дорогу серцю людину квітами, але не має можливості зробити це особисто, або хочете влаштувати справжній сюрприз, то на допомогу вам прийде доставка квітів по місту, і навіть по області.

Коли ж ви хочете здивувати вашу кохану людину оригінальним подарунком, то обов’язково напередодні святкування замовте у флористів живу іграшку із квітів або неперевершений букет із цукерок. Майстриня цього квіткового салону досконало володіє усіма флористичними техніками, але, щоб усе було бездоганно, такі композиції необхідно замовляти заздалегідь (за 2-3 дні до свята особистого, та за 6-7 днів напередодні всеукраїнських святкувань).

Також у «Лілії» ви можете придбати кімнатні рослини на будь-який смак та під замовлення.

У магазині величезний асортимент свіжих квітів, приємна атмосфера, ввічливі флористи і приємні демократичні ціни. Обов’язково завітайте до них у гості за адресою: м. Пологи, пер. Станційний, 10 (навпроти магазину «Арбат»). Квітковий магазин працює щоденно з 7.00 до 18.00 (у неділю до 17.00), або ж зателефонуйте: 066 532 45 73 (Оля).

Переглянути вже існуючі композиції ви можете на сторінці в однокласниках набравши «Пологи, цветочный магазин «Лилия». Доствка».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут