У Запоріжжі поліцейські з рятувальниками діствали дитину з балкона

0
22

Завдяки своєчасному зверненню до поліції небайдужих громадян, у Запоріжжі поліцейські та рятувальники дістали з балкону дев’ятиповерхівки малолітнього хлопчика. Матір дитини притягнуто до адміністративної відповідальності.

15 березня,  близько 17 години до Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення від небайдужих городян. На балконі в будинку по вулиці Олімпійській плаче дитина та кличе на допомогу.

На місце події негайно була скерована слідчо-оперативна група відділення поліції та патрульна поліція.

Поліцейські на балконі четвертого поверху побачили хлопчика, який вже став на стілець, відкрив вікно та кричав. Одразу було прийнято рішення викликати Службу порятунку.

Прибувши на місце бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій за допомогою автодрабини дісталися до балкону та врятували хлопчика. Оскільки батьків вдома не було, неповнолітнього забрали до Комунарськоговідділення поліції, де поліцейські обігріли дитину. Медична допомога не знадобилась.

Близько 19:30 до Комунарського відділення поліції звернулась 26-річна мати хлопчика. Вона пояснила, що о 16 годині пішла проводжати свою подругу, а 6-річного сина самого лишила в квартирі.

Хлопчика повернули матері. Стосовно жінки складено протокол за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А поліцейські закликають батьків та опікунів відповідальніше ставитися до виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню своїх чад. Не залишайте без нагляду своїх нащадків. Забезпечте належний контроль, аби не допустити нещасних випадків, отруєння, травмування, негативного впливу з боку дорослих осіб, втягнення їх в злочинну та іншу протиправну діяльність.

 

Відділ комунікації

поліції Запорізької області

Джерело: https://zp.npu.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут