У соцмережах скаржаться на роботу веб-сайту НАЗК

0
30

До завершення другого етапу подання електронних декларацій залишилося три дні, а сайт Національного агентства з питань запобігання корупції вже не витримує навантаження. Декларанти стикнулися з тою ж проблемою, що у 2016 році.

128163

Про це повідомляють самі користувачі реєстру е-декларацій у соціальних мережах, передає  «Закон і Бізнес».

«Це просто знущання над людьми! Не реформа, не битва за безвіз, це ненормальне, непрофесійне і неадекватно виконання своїх обов’язків! Орган, на який виділено стільки коштів, який розпіарено і якому надані такі неймовірні повноваження в частині “боротьби з корупцією” навіть не спромігся за рік запустити реєстр, щоб у нього можна було подати декларацію. Я вже добу (!!!) у різний час намагаюся хоча б потрапити в реєстр. Поки що жодного разу не вийшло(((( Виставляю останні підтвердження, зроблені о 4:54 і 5:07. А в цей час, по ідеї, державний службовець мав би спати(((», — написала у Facebook заступник міністра юстиції Ганна Онищенко.

В свою чергу суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін повідомив, що на гарячу лінію НАЗК йому також не вдалось додзвонитись.

«Шановні декларанти! Ми всі вже 5 добу намагаємося зайти на сайт #НАЗК що б здати декларацію. І вже 5 добу ми всі не можемо це зробити. На гарячу лінію #НАЗК додзвонитися неможливо, в ФБ представники #НАЗК не відповідають», — написав він на своїй сторінці.

«Може сходим сьогодні до НАЗК? Спитати, як їм спиться, поки країна заповнює ё-декларації… Бо спати шось зовсім не хочеться… П.С. Система висить досі. Тепер 503», —зазначив радник голови МВС Володимир Мартиненко.

На момент публікації новини сайт НАЗК видає помилку «502». Тим часом друга хвиля електронного декларування закінчується 31 березня, а за несвоєчасне подання декларацій передбачена адміністративна відповідальність.

Нагадаємо, у жовтні минулого року веб-сайт НАЗК також працював нестабільно через велику кількість запитів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут