У Пологах відзначили День українського добровольця (ФОТО)

0
30

Саме в цей день, 14 березня 2014 року, більше 500 бійців самооборони Майдану почали підготовку на полігоні в Нових Петрівцях для того, щоб взяти участь у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Вчителі, лікарі, бібліотекарі, студенти – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, відправилися на Схід й зупинили ворога. Після короткого навчання розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Завдяки мужності й самопожертві добровольців, їхньому героїчному прикладу вдалося створити справжню боєздатну ідеологічно мотивовану армію та не допустити вторгнення ворога вглиб України.

День українського добровольця має стати однією з основ, на якій формуватимуться нові покоління вільних українців. Це свято покликане на державному рівні закарбувати навіки героїзм українських лицарів.

Сьогодні, 14 березня, як і по всій країні, його вперше відзначили і в Пологах. Керівники району та міста, громадських організацій, волонтери, морські піхотинці, які зараз дислокуються у нашому районі, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака героям Революції Гідності вшанували пологівських героїв (Артема Корнєва, Дмитра Шингура та Романа Соловйова), всіх інших бійців, які ціною власного життя виборювали незалежність України. Цього дня прозвучали слова безмежної вдячності всім добровольцям, які власним прикладом показали кожному з нас, як треба любити та боронити Батьківщину не на словах, а на ділі.

Оксана Бойкова.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут