У Пологах триває місячник благоустрою

0
24

DSC_3770З 10 березня у Пологах триває місячник благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста.

Міський голова Юрій Коноваленко видав відповідне розпорядження про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою міста Пологи, який триватиме з 10 березня по 15 квітня.

За сприятливої погоди 7-8 квітня пройде загальноміська толока. Участь у ній братимуть депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарату міської ради, які прибиратимуть територію зони відпочинку та інші громадські місця, що потребують чистоти.

До наведення порядку у зелених зонах міста планує долучитися молодь, представники підприємств та установ міста. Координаторами цієї роботи є Пологівська міська рада разом із КУП «Житло-Сервіс».

Пологівська міська рада рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій міста комунальної власності та керівникам підприємств інших форм власності провести благоустрій прилеглих територій, закріплених за ними, з вивезенням сміття на міський полігон утилізації твердих побутових відходів.

Жителям приватного сектору міська влада нагадує про необхідність належного утримання прилеглої території до власних домоволодінь та недопущення її захаращення. Окреме прохання тримати у належному стані насадження, вчасно проводити обрізку гілок, які заважають перехожим.

У мерії нагадуть пологовцям, що сміття на полігоні твердих побутових відходів від населення приймається безкоштовно.

Пологівців закликають приєднатися до важливої справи – благоустрою рідного міста. Запрошують усіх небайдужих навести чистоту у Пологах!

Джерело: сайт Пологівської міської ради

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут