У Пологах – дефіцитна вакцина

2
34

Протягом тривалого часу в Пологівському районі, як і в усій Україні, була відсутня вакцина проти дифтерії та правця. Тому не було можливості захистити доросле та дитяче населення в повному обсязі від цих тяжких захворювань.1487084663_vakcina

Нагадаємо, що лікування дифтерії проводиться в стаціонарі сироваткою, що містить антитоксичні антитіла та антибіотиками. Незважаючи на адекватне лікування, 5-10% випадків закінчуються смертю хворого, ризик летального результату інфекції вищий у дітей молодше 5 років. Захворювання небезпечне й ускладненнями. Профілактика здійснюється за допомогою вакцинації, ефективність якої становить 95-100%.

Незважаючи на екстрену реанімацію, смертність від правця досягає 25- 80%, захворювання теж викликає чимало ускладнень. Широка вакцинація дозволила значно зменшити захворюваність, але правець не зник остаточно. Єдиним засобом профілактики є щеплення, ефективність якого становить 95-100%.

Сьогодні ми маємо в достатній кількості вакцини проти зазначених вище захворювань, тому медичні працівники району проводять роботу щодо виявлення пацієнтів, які підлягають вакцинації. Плануємо провести щеплення працівників великих підприємств, які зараз проходять профілактичні огляди, а потім, в плановому порядку, будуть щеплені працівники всіх інших установ та безробітні.

Бажаючі отримати відповідне щеплення повинні спершу звернутися до сімейного лікаря, щоб уточнити свій прищеплювальний анамнез. Лікар порадить, коли й куди саме слід прийти, щоб вакцинуватися.

Наголошуємо, що зараз є реальна можливість захистити своє здоров’я. Скористайтеся нею!

Адміністрація КУ «Пологівський ЦПМСД».

2 КОМЕНТАРІ

    • Желающие побыть подопытными кроликами-вперед! У медиков план горит! Нужно побыстрее отчитаться,что все вколото.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут