Сесійні питання депутати опрацювали спільно на комісіях

0
20

01

В ході підготовки до позачергової 22-ї сесії Пологівської міської ради, відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії.

Зокрема, обранцями вивчені проекти рішень щодо внесення змін до рішення сесії Пологівської міської ради від 23.12.2016 №21 «Про міський бюджет на 2017 рік» (із внесеними змінами), про надання частини щорічної відпустки міському голові, а також розглянуто низку питань, пов’язаних із врегулюванням земельних відносин на території міської ради.

В роботі постійних комісій участь також взяли: міський голова Юрій Коноваленко, його перший заступник Юрій Вєтров, секретар ради Людмила Сова, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Анжеліка Жильцова та провідний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин Юлія Кошель.

В результаті обговорення проектів рішень членами постійних комісії було рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 10 березня, о 9.00.

Джерело: сайт міської ради

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут