Село Пологи проти об’єднання

9
58

Пологи герб флаг А4 музей копияЯк відомо, пологівський міський голова Ю.А.Коноваленко виступив ініціатором створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Пологи. Після цього на територіях всіх сільських рад повинні були пройти сесійні засідання, на яких депутати мали  вирішити, згодні вони чи ні об’єднатись у територіальну громаду. Депутати Пологівської сільської ради на своїй сесії, що відбулася 17 березня, одноголосно сказали «ні».

Своє рішення вони пояснюють тим, що ніхто толком не знає, чого чекати від того об’єднання. Не зрозуміло, хто і як розподілятиме спільні кошти територіальної громади, як вирішуватимуться соціально-побутові питання конкретно їхньої території? Оскільки чіткої відповіді на ці питання немає, то й згоди на об’єднання немає теж.

Своєю ж відмовою село Пологи перекрило дорогу до об’єднаної громади жителям Костянтинівки та Новоселівки, якщо навіть останні захотять об’єднатися. Адже одна з умов створення об’єднаної громади така, що її територія має бути суцільною, не розділеною.

Вл. інф.

9 КОМЕНТАРІ

 1. А раніше хтось знав хто і як розподіляв кошти, кому і скільки? Тепер, коли є можливість контролювати цей механізм, – достатньо тільки сісти усім разом і про все домовитись, – дехто починає “включати задню”. Тут одне з двох: або небажання змінювати щось у житті із-за страху “як би чого не вийшло”, або відсудність бажання працювати взагалі. Помилок немає тільки у того, хто нічого не робить. Але ж і під лежачий камінь вода не тече.

 2. А хіба Ю. А. Коноваленку не зверху “підкинули” ініціативу створення об’єднаної територіальної громади? І всім іншим, по всій Україні? Так що, дядя Жора, не тупіть, напевно знаєте що рано, чи пізно “нагнуть” і село Пологи. Хіба що “змінеться щось у житті”, та хтось знову чкурне на Ростов. 😉

 3. Дядя Жора прав. Мини царьки не хотят расставаться с портфельчиками. Власть хоть и маленькая, а чего то да стоит. Судя по-всему Пологовский район пойдет другим путем, государственная политика нам не указ. ” А мы уйдем на север”.

  • А з ким було б краще вам, з Миколою II в Петербурзі, Брежнєвим в Москві, Порошенком в Києві, Захарченком в Донецьку, чи з Мариною Рубан, як би ви мешкали в селі Пологи? Напевно що з своїм “міні царьком”, як ви виразились. І що в цьому поганого? Своя сорочка ближче до тіла. В тій же заможній для жителів Швейцарії – один прем’єр міністр, та сім міністрів-членів уряду, і все. Всі інші – місцеве самоуправляння! Ми ж розвели в Києві – в жодній країні нема скільки керівників, чиновників, контролерів, та їх охоронців… А після “революції гідності”, їх зільшилось в рази! І всі хотять добре жити-смачно їсти нічого не даючи нічого натомість. А головне – ще більше всіх контролювати (читай: оббирати), бо простіше “офшорним диктаторам” нав’язувати свою волю, через префекта (читай: прокуратора) одному “об’єднаному голові” чим, як зараз, знаходити “спільну мову” з десятьма, відносно незалежними. Та й збільшення місцевих бюджетів планують за рахунок скорочення місцевих структур, та створюючи незручності сільським мешканцям – а чому не навпаки? Порошенко, та Гройсман сьогодні говорять про ріст економіки, та доходів – а школи, лікарні, громадські маршрути, послуги, зручності, і т.д. в нашій, сільській місцевості, скорочуються. Чому? А тому що, м’яко кажучи, владна “балаканина”, по простому, називається брехнею. А ви ще, за три роки, й досі вірите популістам? Порівняйте хто за час їхнього “керування” став краше жити, а хто гірше? Ото ж – чи те ще буде!

   • З Ярославом Мудрим, який об’єднав землі Київської Русі. Під час його правління Київська Русь перетворилася на могутню європейську державу. Одна з причин нашого поганого життя, це позиція “своя сорочка ближча до тіла”

    • А чого тоді не з Чингісханом, Стефаном Баторіем, чи Петром I ? При них землі Русі входили до ще могутніших об’єднаних держав. А при Й.В.Сталіну УССР приєднала земель як не при кому інщому! Та й то ще велике питання – чи насправді Київська Русь була могутньою, та саме європейською державою? Бо таке визначення має місце тільки в пострадянських наукових колах. Те що Ярослав Мудрий мав освіту, та збирав бібліотеку, не доказ що Київська Русь стала цивілізованою державою при ньому, та після його смерті. Варвари, готи, та гуни теж в якийсь момент хазяйнували на території Римської імперії…
     Що стосується вислову “своя сорочка ближча до тіла”, то саме за такого принципу придержуються Японія, Данія, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Фінляндія, Ісландія… і нічого – живуть собі, хіба що трохи гірше чим українці. 😉

 4. До річки місто, за річкою – село. Всі установи знаходяться в межах пішокодної досяжності жителів села Пологи, більшість з них працюють на підприємствах міста, багато дітей відвідують дошкільні заклади міста, навчаються в школах міста та розвивають свої здібності в позашкільних навчальних закладах міста. Який сенс та доцільність у ставоренні громади села Поліг? А враховуючи те, що дана сільська рада отримує непогані прибутки за землю від промислових підприємств міста, комусь дуже хочеться і далі їх контролювати. А до жителів особливого діла нікому не має. І чому через рішення депутатів Пологівської сільської ради повинні страждати, наприклад, жителі Новоселівки? На жаль, в нашій країні навіть гарні ідеї і ініціативи доводяться до абсурда через людський фактор.

 5. А хто із депутатів Пологівської сільської ради запитав у жителів Пологівської сільської ради: хочуть вони цього обєднання чи ні? Знайте, шановні, хочуть, дуже хочуть!!! У єдності – сила! Чи, можливо, вже не в єдності?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут