Пильнуйте! У Пологах орудують квартирні крадії

1
32

Як повідомляють у Пологівському відділі поліції, останнім часом на території району почастішали випадки квартирних крадіжок. В основному вони трапляються вдень, коли власники квартир на роботі. Тому, щоб вберегти своє майно і майно сусідів, слід бути уважними. Пологівські поліцейські закликають місцевих мешканців повідомляти про підозрілих осіб у під’їздах будинків чи на вулицях біля домів._Na_Hmelnichchini_zatrimali_dachnogo_zlodiya_na_rahunku_yakogo_10_kradizhok__1_2016_02_18_11_34_23

Крадії можуть робити вигляд, що щось ремонтують або перевіряють. А коли нікого немає в під’їзді, вони зламують замки і обкрадають квартири. Щоб запобігти такому, пильнуйте! Якщо бачите підозрілих незнайомців у будинку, телефонуйте за номером 102.

Також поліцейські закликають повідомляти їм і про вантажівки зі сміттям, щоб запобігти незаконному завезенню чужого сміття на територію району, щоб не повторилася історія з львівським сміттям.

1 коментар

  1. А поліціянти не хочуть повідомити, як саме крадії взламують замки. Можливо, люди прийняли б деякі заходи щодо захисту своїх осель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут