Працівницю «Мінералу» нагороджено орденом

0
42

DSC_1480

7 березня у Запорізькій обласній філармонії пройшли урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

В рамках заходу в числі інших запоріжанок розпорядженням голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня нагороджена працівниця ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» Т.В.Дерев’янко.

Тамара Василівна працює на Мінералі 35 років. У своїй повсякденній роботі вміло застосовує знання та навички, набуті протягом всієї трудової діяльності, що позначається на швидкості та якості виконання робіт щодо своєчасного аналізу продукції, що відвантажується. Жінка добре знає технологію виробництва продукції, її асортимент, правила відбору проб та методику проведення аналізів.

Завдяки контролю якості продукції, контролери не допускають відвантаження бракованих виробів. А конкурентоспроможність підприємства безпосередньо залежить від рівня якості продукції.

Т.В.Дерев’янко у роботі вимоглива, принципова, передає свій досвід молоді. Її неодноразово нагороджували грамотами, у 2012 році її фото занесене на Дошку пошани ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», користується повагою у трудовому колективі.

Тож щиро вітаємо її з черговою заслуженою відзнакою!

 Адміністрація ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут