ПОРОШЕНКО СКАСУВАВ ПОДАТОК НА СПАДЩИНУ ДЛЯ ДЕЯКИХ РОДИЧІВ

0
34

Відтепер спадкоємці першого і другого ступенів спорідненості звільняються від оподаткування. dogovor_dareniya-2

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Податкового кодексу щодо спрощення оподаткування спадщини.

Про це повідомили у прес-службі главі державі.

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини”, яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з законом, відтепер звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки.

Зазначимо, донині чинний Податковий кодекс дозволяв не сплачувати податок членам родини спадкодавця лише першої лінії споріднення.

До того ж у документі наголошується, що спадкоємці першого і другого ступенів також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об’єктів спадщини для цілей оподаткування.

Для всіх інших спадкоємців податок залишається у розмірі 5%. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до доходів у вигляді спадщини або дарунка, отриманих від 1 січня 2017 року.

Зауважимо, Рада ухвалила документ 23 лютого у другому читанні та в цілому 278 голосами.

Джерело: ТСН.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут