Пологівці самі собі рятівники? Є перемоги!

0
20
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За результатами обласного творчого конкурсу «Сам собі рятівник» у загальноосвітніх навчальних закладів  Пологівського району є вагомі перемоги:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 – ІІ-і місця посіли учениця Пологівської СРШ І-ІІІ ст. № 2 Сакевич Сабрина – за плакат «Гаряча праска – не іграшка» та учениця Басаньської ЗОШ І-ІІІ ст. Ляшова Анна – за кращий навчальний мультимедійний посібник «Здоровий спосіб життя»,OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– ІІІ-і місця посіли учениця Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пругло Анастасія – за кращий дитячий малюнок та учень Пологівської СРШ І-ІІІ ст. № 2 Павловський Рінат – за кращу поробку «Пожежний щит».
Приємно відзначити, що в обласному конкурсі переможцями стали і вчителі предмету «Основи здоров’я», а саме ІІ-е місце здобула Швець Ірина Володимирівна, вчитель  Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, за кращий навчальний мультимедійний посібник «Індивідуальний розвиток підлітка».
Диплом конкурсу отримала Усенко Вікторія Олександрівна, вчитель  початкових класів цієї ж школи, за кращий навчальний мультимедійний посібник «Моє здоров’я».
Переможці були запрошені на церемонію нагородження, яка відбулась 16 березня 2017 року у м. Запоріжжя. Гарні подарунки та незабутня зустріч залишаться надовго у пам’яті переможців обласного конкурсу. Вітаємо та бажаємо успіхів у навчанні та здійснення творчих задумів!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут