Пологівський район отримає гроші на інклюзивну освіту

0
22

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. На ці цілі Запорізькій області виділено 31139500 грн.

Кошти розподілено між містами, районами та об’єднаними територіальними громадами області – загалом 26 територіями. Найбільшу суму, згідно з розподілом, отримають навчальні заклади м. Запоріжжя – 26078452 грн. Пологівському ж району на ці цілі виділено 70 тисяч 292 гривні.maxresdefault

Нагадаємо, в області реалізується пілотний проект під патронатом дружини Президента Марини Порошенко, у рамках якого в 47 загальноосвітніх навчальних закладах відкрито 78 інклюзивних класів для 154 дітей, а  також  20 дошкільних груп з інклюзивною формою навчання. У зв’язку з цим  головам райдержадміністрацій,  міським головам міст обласного значення та головам сільських, селищних та міських рад доручено в найкоротший термін забезпечити внесення відповідних змін до місцевих бюджетів; забезпечити пропорційний розподіл субвенції між загальноосвітніми навчальними закладами з інклюзивними класами та спеціальними класами з урахуванням можливого додаткового відкриття таких класів з 01.09.2017 у 2017/2018 навчальному році.

На керівників територій також покладено відповідальність за цільове використання коштів субвенції.

Джерело: сайт Запорізької ОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут