Пологівська міська рада запрошує всіх жителів міста відвідати щорічну виставку-ярмарок «Славімо Великдень»

1
26

childrens-easter-baskets-incredible-personalized-baskets-ideas-design-ideasВеликдень, Воскресіння Христове – найвеличніше й одне з найдавніших християнських свят, що припадає на радісну весняну пору, час оновлення природи і супроводжується традиційними урочистостями та обрядами.

Пологівська міська рада запрошує всіх жителів міста відвідати щорічну виставку-ярмарок «Славімо Великдень», яка відбудеться 8 квітня 2017 року з 8-00 до 12-00 на центральній алеї міста.

В цей день в ярмарковому містечку ви зможете послухати гарну музику, дізнатись багато цікавого про великодні звичаї та обряди українського народу, придбати пасхальні товари, випічку місцевих кондитерів, вишивки та роботи майстрів Пологівського краю.

Родзинкою великоднього ярмарку буде вернісаж малюнків, аплікацій та поробок вихованців дошкільних закладів та їх батьків, юних художників Школи мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, шкіл міста.

Поспішайте на великодню виставку-ярмарок, щоб не лише помилуватись виробами малечі міста, а й придбати вироби мистецтва, отримати майстер-клас по виготовленню предметів пасхального дійства.

Гарних вам Пасхальних свят!

Джерело: сайт Пологівської міської ради

1 коментар

  1. Доброе утро! Скажите пожалуйста, как можно поучаствовать у выставке? Какие работы можно выставлять?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут