Пологівщина теж сумує й розділяє біль втрати. Вчора у зоні АТО загинув морський піхотинець Олександр Вознюк

3
50

Олександр Вознюк, артилерист 36 окремої бригади морської піхоти Військово-морських сил України, за плечима якого служба у Криму та в зоні бойових дій на Донбасі, отримав смертельне поранення під Маріуполем. Трагедія сталася  2 березня близько 12.00.  Боєць підірвався на фугасі, повідомляє Коло.17021921_1272665269455137_869160367697210332_n 

Цього хлопчину, мужнього воїна добре знали пологівці, бо він, хоч і народився на Полтавщині, в Лубнах у родині священика Української православної церкви Київського патріархату, а став і нашим, як і ті його бойові побратими – морські піхотинці, які перебувають в нашому районі. Він вразив своєю творчістю, своїми віршами, які цитував на пологівській сцені. У жовтні 2016 року на сайті Міністерства оборони опублікували відео на вірш Олександра Вознюка, присвячений його загиблому товаришу  Юрію Загребельному.

“Війна жорстока…, саме вона познайомила й подарувала мені друга,  того,  хто просто обіцяв,  що зателефонує, того, хто просто запитував, як справи, і радів гарним новинам. Жорстоко обірвала його життя, а я не хочу вірити, що не отримаю смайлика у відповідь, не вірю, що він не зателефонує….Ми домовлялись обмінюватись фото, і от сьогодні у мене ще тисячі невідправлених фото, а в його стрічці фото з нашої фотосесії, він посміхається, а навкруги всі плачуть…” – написала у Фейсбуці Ангеліна Устименко, волонтер, координатор Центру допомоги учасникам бойових дій в зоні АТО, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА, і поділилася фотографіями бійця, від втрати якого серце розривається від болю на шматки.

Ось він, хлопчина, якого ми знаємо й не віримо, що війна  так безжально забрала його…

Ні, герої не вмирають!!!!!

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут