Переможниці фотоконкурсу “Жінки, у щасті ви прекрасні!” отримали нагороди (+ФОТО)

0
26

Учора під час урочистостей, присвячених Міжнародному жіночому дню, ми мали змогу привітати переможниць конкурсу, який провели до 8 Березня, “Жінки, у щасті ви прекрасні!”. Свою хвилинку слави вчора отримали багато жінок, в числі яких були і наші красуні-переможниці. Ми ж сподіваємося, що цей захід подарував усім жінкам по-справжньому весняний настрій.IMG_2808

Як ми вже повідомляли, у фотоконкурсі взяли участь 22 наші чудові жінки. Всі учасниці бездоганно виконали умови конкурсу: надсилали свої фото, а головне – відверто зізнавалися, що щасливі тоді, коли поруч з ними здорові й щасливі їхні діти, всі рідні, коли займаються улюбленою справою та коли над ними мирне небо. Усі фото, що надійшли на конкурс, глядачі мали змогу побачити на великому екрані.  Приємно, що в голосуванні за конкурсанток взяли участь близько 1000 відвідувачів сайту газети. Та найбільше голосів відвідувачі сайту віддали за чотирьох конкурсанток.

А це Ася Миколаївна Борисенко, за яку проголосували 78 осіб. Сертифікат на відвідування студії краси «J’Аdore La Vie» їй особисто вручила спонсор конкурсу, хазяйка студії краси Юлія Дадіані.IMG_2950

Ще три конкурсантки – Світлана Александрова, Катерина Сидорська та Дар’я Шингур набрали однакові кількість голосів відвідувачів сайту – по 65.IMG_2953

Сертифікат на проведення фотосесії Світлані Александровій вручив фотохудожник Євген Черкун,IMG_2951

а Катерині Сидорській – фотокореспондент газети «Пологівські вісті» Микола Дрюченко.IMG_2955

IMG_2958

Від імені ще одного спонсора фотоконкурсу, а саме керуючого ресторану «Корона» Арсена Хачатряна сертифікат на святкову романтичну вечерю у «Короні» для двох отримала Дар’я Шингур.

Вітаємо всіх переможниць нашого фотоконкурсу, а всім іншим щиро дякуємо за участь у ньому. Сподіваємось, що попереду вас чекатиме ще багато конкурсів від «Пологівських вістей», тож передплачуйте нашу газету, читайте, телефонуйте, коментуйте, перемагайте і завжди залишайтеся з нами!

Висловлюємо подяку спонсорам конкурсу: власниці салону краси «J´Аdore La Vie» Юлії Дадіані, керуючому рестораном “Корона” Арсену Хачатряну, фотохудожникам Євгену Черкуну і Миколі Дрюченку.

Також дякуємо організаторам свята, зокрема, відділу культури і туризму РДА та всім культпрацівникам та держслужбовцям, за співпрацю. Зі святом, милі і чарівні наші пологівчаночки!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут