Не тим займаєтесь, шановні депутати! (Думки вголос)

3
18

Коли читаю в «Пологівських вістях» про прийоми виборців народним депутатом чи депутатами обласної ради, звертаю увагу, що йдуть до них переважно по гроші. Мені здається, що обирали їх для того, щоб закони приймали, розв’язували проблеми країни, від чого виграли б і області, і райони. А то, подивіться, що робиться: у залі Верховної Ради майже порожньо, голосувати за закони нікому, бо депутати, як ті казначеї, роз’їхались по округах і ділять гроші.1393243993

Я взагалі проти того, щоб депутати будь-яких рівнів – районного, обласного чи всеукраїнського мали хоч якесь відношення до грошей. Це не їхній рівень, не їхні компетенції. Чи вони бояться, як не дадуть грошей, то ніхто на прийоми й не прийде? Авторитет треба заробляти рішеннями, які б сприяли зростанню добробуту й поліпшенню життя всього українського народну, а не окремих осіб. Бо з рівнем життя, який забезпечили нам парламентські депутати, допомоги потребує кожен другий житель України. А те, що одному дали, а мільйонам не дали жити краще не стане.

Іван Буличов, м. Пологи.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Повністю згодна з думкою Івана Буличова. А то таке враження, що барин приїхав і приймає холопів, а навкруги сидить челядь. Ні в якому разі не хочу образити людей, які прийшли за допомогою, адже це не від гарного життя, а від безвиході. Якби в нашій країні вчасно приймалися потрібні закони і вони були б працюючими, то і рівень життя народу піднявся.

  2. А я гадаю чим менше депутати будуть засідати в раді, тим менше вони заподіють лиха народу. Чогось доброго від них годі й чекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут