Мелітопольське училище культури запрошує абітурієнтів

0
36

attachment4Вище Мелітопольське училище культури запрошує майбутніх працівників культури на денну форму навчання та на навчання без відриву від роботи.

Мелітопольське училище культури – творчий та динамічний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який здійснює свою освітню діяльність на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

attachment8

Училище готує фахівців для роботи в соціально-культурній сфері, які здатні надавати послуги населенню в організації культурного дозвілля та розваг, керувати оркестровими, театральними, хоровими, танцювальними колективами, аматорськими об`єднаннями декоративно-прикладного мистецтва. А також здійснює навчання за спеціальністтю “Менеджмент соціокультурної діяльності”, де навчальні плани та програми зорієнтовані на підготовку управлінців мережі культури.

attachment11

Паралельно випускники можуть працювати артистами ансамблю народного танцю, викладачами музичних та хореографічних дисциплін, бути спеціалістами бібліотечної справи, організаторами театралізованих свят та обрядів.

Навчальний заклад дає змогу творчій молоді працювати не лише в палацах культури, клубах та бібліотеках, в центрах дозвілля  і розваг, а й відкриває двері в світ підприємницької діяльності, проводячи різні культурно-мистецькі акції, фестивалі, конкурси.

Із правилами та умовами вступу до навчального закладу можна детально ознайомитися на сайті училища культури: http://muk.zp.ua.

 Контакти:

Адреса: 72309, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 41.       

e-mail: melkult @ukr.net               

тел. (0619) 43-50-80

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут