Конкурсна комісія обрала нового директора у «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник»

3
26

10 березня у Пологівській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради.

На засіданні конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на відповідність кваліфікаційним вимогам та провела співбесіду під час якої було заслухано проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Заслухавши кандидата, члени комісії задавали питання та обговорили пропозиції.

Рішенням комісії переможцем конкурсу визначено Олександра Миколайовича Добровольського. В подальшому згідно чинного законодавства з керівником буде підписано контракт строком на п’ять років.

Джерело: http://mradapology.gov.ua/

3 КОМЕНТАРІ

 1. 20 березня
  Хто може бути керівником державного чи комунального закладу культури
  Мінкультури роз’яснило, за яких умов особа може претендувати на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

  Статтею 211 Закону України «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI (далі — Закон) кваліфікаційні вимоги для кандидатів, керівники державного чи комунального закладу культури.

  Так, керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка:

  має вищу освіту;
  має стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  володіє державною мовою;
  здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
  За рішенням конкурсної комісії не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, що не відповідає вимогам, зазначеним у статті 211 Закону.

  Отже, Мінкультури наголошує, що кандидат, у якого немає вищої освіти або трьохрічного стажу роботи у галузі культури, не може бути допущеним до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

  Лист Мінкультури від 08.02.2017 № 393/8/13-17

  • І що в цьому призначенні незвичайного? Придивіться до “державних людей” – майже всі входять в протиріччя до Конституції, Законів, Кодексів! А ви про якийсь Лист Мінкульту! Кажуть які люди – така й держава… А яка у нас держава вдомо всім, то й не дивно що така авторитетна конкурсна комісія міськради, вирішує значимі для містян питання не з вивчення Законів, а з схвалення “проекту програми розвитку закладу культури” від кандидата, відомого в місті тим, що за що б не брався – а все кінчалося …конфузами. Все логічно, так і повинно бути, а то одним можна, а в Пологах ні? Керувать комунальним культурним закладом, це ж не країною рулить! )))
   http://www.zvistka.net/2017/03/20/%D1%96-%D1%86%D1%96-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B8-%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%BE%D1%8E-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут