Конкурс “Жінки, у щасті ви прекрасні!” завершився. Імена переможниць

0
20

Фотоконкурс “Жінки, у щасті ви прекрасні!”, який “Пологівські вісті” оголосили і провели до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, учора завершився. В ньому взяли участь 22 чарівні пологівчанки, кожна з яких достойна перемоги і найкращих компліментів.

Красуні-жінки, красуні-дівчата бездоганно виконали умови конкурсу, надсилали свої фото, а головне – відверто зізнавалися, що або хто їх робить щасливими. Приємно, що наші жінки таки знають, що таке щастя. Воно – в дітях, родині, коханні, творчих і спортивних захопленнях і, звичайно, в мирі на рідній землі.

У голосуванні взяли участь близько 1000 користувачів сайту. За наших красунь віддавали свої голоси не лише земляки, а й люди з інших країн світу.

Визначено імена чотирьох переможниць конкурсу. Це:

Ася Борисенко
Ася Борисенко.

За Асю Миколаївну свої голоси віддали 78 осіб. І вона стала беззаперечним лідером. Світла, добра жінка, чудова матуся, яка щаслива, коли її троє донечок і синочок щасливі.

А красунечки Дар’я Шингур, Катерина Сидорська, Світлана Александрова набрали голосів порівну – по 65. Тож дівчата теж переможниці конкурсу і запрошені на нагородження приємними подарунками від наших спонсорів, яке відбудеться незабаром.

Вітаємо переможниць конкурсу і щиро дякуємо всім жінкам, які взяли участь у ньому. Кожна з вас, дійсно, найкраща. Звичайно, цей конкурс – не останній. Тож слідкуйте за газетою та сайтом, читайте, коментуйте, вигравайте і завжди залишайтеся з нами! І завжди будьте безсоромно щасливими!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут