“Її величність – жінка!” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
34

Весна починається на Пологівщині. Ми вже в цьому переконалися не раз. Саме тут завжди звучать перші вітання, компліменти, зізнання в любові для наших чудових, ніжних, загадкових красунь. І вже за доброю 10-річною традицією у Пологах віншують пологівчанок і недарма свято на їхню честь назвали «Її величність – жінка!». Організувала його голова координаційної ради профспілок, ініціатор і генератор творчих ідей Зоя Мовчан.IMG_2413

Цього року свою хвилину слави отримали 10 жінок різного віку, різних професій. Це відома на Пологівщині жінка-хлібороб, яка віддала своє життя сільському господарству і родині, – директор ТОВ «Романцови і Ко» Лідія Романцова, заступник начальника цеху рафінації Пологівського олійноекстракційного заводу Тетяна Шкабарня, завідуюча Тарасівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Валентина Григоренко, вчитель гімназії «Основа» Олена Борисова, технолог сантехнічного виробництва ТОВ «Дніпрокераміка» Олена Онупрієнко, заступник директора Пологівської дитячої школи мистецтв Раїса Повод, депутат міської ради, начальник планово-економічного відділу ТОВ «ГДК «Мінерал» Марина Біла, журналіст телеканалу «ТВ-5», ТРК «Славія» Катерина Шапка, начальник загального відділу Пологівської РДА Вікторія Осадча і керівник вокальних гуртів КБК «Гірник» Олеся Білай.

Свято було феєричне. Жінки отримали безліч приємних сюрпризів. Детальніше читайте у свіжому випуску “Пологівських вістей”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут