Госпітальний округ таки буде в нас!

1
28

Уряд затвердив склад госпітальних округів і дав «зелене світло» регіонам для створення госпітальних рад, стратегічного планування округів на 5 років та залучення інвестицій в медичну галузь.862586-730x548

Округи формувались на підставі ухваленої КМУ постанови №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». Під час їх підготовки враховувались територіальні особливості областей (географічні, шляхи сполучення) для створення доступності до високоякісної медичної допомоги. Всі проекти пройшли цикл дискусій на місцях та затвердження в МОЗ на відповідність вимогам постанови.

Щодо визначення медзакладів, які входитимуть до того чи іншого округу, у поточному 2017 р. повинні зробити госпітальні ради, які краще знають свою інфраструктуру.

У Запорізькій області затвердили створення п’яти госпітальних округів: Запорізького, Пологівського, Бердянського, Мелітопольського і Василевського. Відомо, що створення Пологівського округу було під питанням. Обирали між Пологами і Токмаком. Пощастило нашому району, вочевидь, тому, що ми знаходимося в центрі. У цьому ж переконували чиновників і наші керівники району. Їм таки вдалося зробити все, аби їх почули.

Тож Пологівська ЦРЛ стане центром госпітального округу для Токмацького, Оріхівського, Гуляйпільського, Куйбишевського, Розівського і Пологівського районів.

2017-03-23_14-56-19

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут